اقتصاد

سرمایه مورد نیاز برای کسب و کار را از کجا تهیه کنیم؟

اگر میخواهید بدانید چگونه سرمایه مورد نیاز خود را برای کسب و کار تهیه کنید اینجا بروید.

ساخت کسب و کار فوق العاده

دوران تئوریها تمام شده است. اکنون زمان عمل است. ما در دوران آشفتگی و پریشانی کسب و کارها هستیم که تا کنون نظیر آن را ندیده بودیم. طوفانهای اقتصادی مانند همیشه به پایان می رسند ، اما هرگز به روشهای خوب و قدیمی کسب و کار بر نمی گردیم. برای دریافت این کتاب اینجا بروید.

روانشناسی فروش

دنیای امروز دنیای ارتباطات است . به همین دلیل مبادی آداب و با نزاکت بودن در درجه ی اول اهمیت قرار دارد . ما همچنان که از تغییرات دوران و شیوه سلوک در اجتماعات پویا استقبال می کنیم، باید به این هنجارهای ارزشمند اجتماعی یعنی آداب معاشرت هم سخت متکی باشبم . حتی مردمان موفق و با تجربه هم خوب می دانند که به این اطلاعات و توصیه های اجتماعی در زمینه ی آداب معاشرت نیاز دارند. برای ادامه ی مطلب اینجا بروید.

روشها و تکنیکهای جستجوی سند اختراع

امروزه بیش از پیش بر ضرورت خلق و حمايت از ايده ها و نوآوريهای منتج از افکار بشری تاکید می شود چرا که سهم قابل توجهی را در گسترش تکنولوژی های ارتباطی، جهانی شدن اقتصاد و رشد فزاينده مبادلات  تجاری برای کشورهای مختلف را به دنبال داشته است. اينکه چرا مردم يک کشور خلاق ترند و چرا تعداد زيادتری اختراع و طرح جديد در يک جامعه پديد می آيد، موضوعی است که نمی توان يک دلیل واحد برای آن يافت. در واقع ، عوامل زيادی بايد دست به دست هم بدهند تا در يک جامعه بستری فراهم آيد  که افراد بتوانند  پویایی ذهنی کافی  داشته باشند، استعداد های بالقوه خود را به کارگیرند و به طراحی روش های نوي برای انجام کارها و اختراع ابزار جديد برای تسهیل زندگی بپردازند. در مجموعه حاضر که حاصل مطالعه، تحقیق، پژوهش در منابع و مقالات اندک داخلی و ترجمه و بهره گیری از جديد تري قوانین و پايگاه های اطلاعاتی بین المللی پتنت و تجارب نویسنده در این زمینه می باشد. برای اولین بار در ايران در دسترس شما مخترعی جوان قرار گیرد، امید است که مورد عنايت و لطف شما دانش پژوهان جوان قرارگرفته و بتواند رهگشای اندکی از سوالات شما باشد. برای ادامه ی مطلب اینجا بروید .

حسابداری عملی

هر آنچه درباره ی حسابداری می خواهید بدانید را اینجا دریافت کنید .

Gallery


Who's Online

ما 14 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


بهبود کیفیت زندگی  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آخرین اخبار

تماس با ما


ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید